jQuery Mega Drop Down Menu Plugin v 1.3.3
מבט לקיסריה
לגור בגן עדן, בסביבה ירוקה, נקייה ועשירה בנופים ובצבע. על העתיקות והיופי הפנינתי של קיסריה
מבט לקיסריה

בשעה שנוסעים ברחבי קיסריה, אי אפשר שלא לשים לב ליופיה הטבעי, מיקומה המדהים, ומגוון הנכסים ובתים האיכותיים הפזורים בה. אפשר רק להעריך את חזונו של הברון רוטשילד שקנה אדמות בקיסריה לפני שנים כה רבות כדי להגשים את חלומו להפוך מקום זה לגן עדן קטן. בו בזמן, קל להבין מדוע נלחמו מלכים וקיסרים באכזריות כה רבה על פיסת אדמה זו.

אין ספק שקסמה של קיסריה, מקורו בנמל העתיק, המלא כולו בעתיקות המעוררים התפעלות בקרב כל המבקרים בו. לאחרונה עבר הנמל שיפוץ והרחבה וכולל כיום מסעדות טובות, בתי קפה אפנתיים וכן מוזיאון חדשני החוגג את התפתחות האיזור.חוף רחצה האינטימי הממוקם בנמל העתיק הינו מהחופים היפים בארץ, ובצמוד, נמצא מועדון הצלילה המפורסם הפועל לחשיפת אוצרות היסטוריים להנאת הרוחצים בחוף. למעשה, האיזור כולו משובץ במבחר מפנק של חופי רחצה זהובים ויפים.

קיסריה הוא מקום אידאלי לאירוח פסטיבלי מוסיקה ואירועי תרבות שונים לאורך כל השנה, אירועים המתאימים למשפחות, ולמעשה לכל לאחד. אך הפינוק האמיתי בקיסריה הוא היעדר המוני תיירים כמו אלה שניתן לעתים למצוא בתל-אביב, והיא נותרה כפנינה - כסוד שמור היטב - בקרב דיירי האיזור.

על אף חזותה השקטה והרגועה, אין לטעות, בקיסריה יש קהילה צומחת ותוססת. ישנם בתי ספר, גני ילדים, פארקים ומרכזים קהילתיים המקיימים מגוון פעילויות תרבות לכל להגילאים. חובבי הגולף יוכלו גם הם להפגין את יכולותיהם במגרשי הגולף הפסטורלי. במקום מסעדת גורמה. בנוסף לכך, בתי הכנסת הם מקום מזמין לבלות בו את ימי השבת והחג. בזכות קסמם האישי של הרב ובני משפחתו והאווירה החמה שיצרו בבית הכנסת, יצא שמו לפניו על היותו מזמין ובעל ציבור מתפללים פתוח.

רמת החיים הגבוהה בקיסריה הביאה עמה תושבים איכותיים שנהנים מן ההטבות שבמגורים בקהילה יוקרתית ושמורה זו. תשומת הלב לאיכות החיים משכה קונים מביני עניין מהארץ ומחו"ל. בנוסף לכך, קיסריה ממוקמת בין תל-אביב לחיפה, שני מרכזיה הכלכליים של ישראל, ובסמוך לה נבנה אחד
הפארקים התעשייתיים החדשניים במדינה. איזור זה שופע ברים אפנתיים ומבחר מסעדות מצויינות ותחנת הרכבת המקצרת את המרחק למרכז ולצפון.

טווח מחירי הבתים הרחב, הפך את המגורים בקיסריה לאפשריים לבעלי יכולות כלכליות שונות. אלו המחפשים דירות נופש יוכלו למצוא דירות במחירים המתחילים מ- 200,000 $. דירות אלו כוללות מתקנים שונים, כגון: בריכות שחיה, חדרי כושר ומרכזים חברתיים. קוטג´ים נמכרים עבור- $450,000 ומחיריהם של וילות ,וילה,בתים דו-משפחתיים נעים בין $750,000 ל- $990,000. ווילות יוקרתיות בחלקות של דונם או יותר נמכרות עבור $1.250.000 ועד עשרה מליון דולר ויותר. לרובהוילות, והבתים יש נוף מרהיב לשטחים ירוקים ולחלקם לים הם הבתים ו הוילות נבנו בסטנדרטים ורמות גימור גבוהות ביותר. למעשה, הארכיטקטורה בקיסריה ידועה ברחבי הארץ. רוב הוילות ,והבתים נמצאים כרבע שעת הליכה מהים.ארכיון כתבות


כתבות נוספות באתר


שיחת ייעוץ אישית ללא התחייבות
מבולבל מרוב נכסים שראית? לא יודע כבר מה לבחור? מתלבט? בוא ונדבר.
ישראל אייכל תיווך ושיווק נכסים בקיסריה
ישראל אייכל
מומחה לשיווק נדל"ן בקיסריה
בעל רשיון משרד המשפטים - רשיון מס' 4885
052-3480886, 04-6101007
הנכסים שלנו
בתים למכירה בקיסריה
בתים להשכרה
?רוצה למכור נכס
כל הנכסים באתר
!סוכן חכם - תן לנו למצוא עבורך
כדאי לקרוא
מצב הנדל"ן בקיסריה לשנת 2012
עיסקת נדל"ן גדולה בקיסריה
קיסריה - לחיות בסטייל אחר
בואו להכיר מקרוב את קיסריה
?על נדל"ן בקיסריה כבר חשבתם
כללי
ראשי -נדל"ן בקיסריה
אודות קיסריה הומס
מומחה נדל"ן - ישראל אייכל
קיסריה - מכל המקומות
צור קשר - כתובות וטלפונים
מפת אתר
קיסריה הומס - המשרד המוביל והמתמחה בשיווק נדל"ן בקיסריה משנת 1997. מאגר הנכסים הגדול ביותר של וילות, דירות ומגרשים למכירה בקיסריה והסביבה © CAESAREA HOMES Real Estate
המלצה:  המידע המפורסם באתר הוא מידע שנמסר על ידי בעלי הנכסים, מומלץ לבדוק את הגדלים של הנכסים ברשויות המקומיות. אתר זה שייך למשרד התיווך קיסריה הומס המנוהל על ידי ישראל אייכל.
קיסריה הומס - תיווך ושיווק נכסים בקיסריה, ישראל אייכל, מומחה לשיווק נדל"ן בקיסריה טלפון: 04-6101007, 052-3480886